Godalgoto būvobjektu saraksts:
Nominācija JAUNBŪVE | ||
Godalga | Objekts | Būvētājs |
1.vieta | Īslaicīgas aizturēšanas vieta, Daugavpilī | Pasūtītājs: VAS Valsts nekustamie īpašumi
Projektētājs: SIA Skonto būve Galvenais būvuzņēmējs: SIA Arčers |
2.vieta | Dzīvojamais nams FUTURIS, Antonijas ielā 16A, Rīgā | Pasūtītājs: SIA Larix property
Projektētājs: SIA Projektēšanas birojs ARHIS Galvenais būvuzņēmējs: SIA Āboltiņa būvuzņēmums AG |
3.vieta | Mazstāvu daudzdzīvokļu ēka, Dzintaru prospektā 32, Jūrmalā. | Pasūtītājs: SIA Dzintaru 32
Projektētājs: SIA SZK – Z Galvenais būvuzņēmējs: SIA RBSSKALS |
Nominācija RESTAURĀCIJA | ||
1.vieta | Marka Rotko Mākslas centrs „Artilērijas arsenāla ēkas rekonstrukcija”, Daugavpilī | Pasūtītājs: Daugavpils pilsētas Dome
Galvenais būvuzņēmums: SIA Ditton Būve Projektētājs: SIA Arhitektūrinženieru kompānija Arhis |
2.vieta | Brīvdienu māja „Ķirbižu muiža” | Pasūtītājs: SIA Binders
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Arčers Projektētājs: SIA Arhitektes Ināra Caunītes birojs |
3.vieta | Latvijas Bankas ēkas K. Valdemāra ielā 1B restaurācija un rekonstrukcija ( 1. un 2. kārta), Rīgā | Pasūtītājs: Latvijas Banka
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Skonto Būve Projektētājs: AS LX Grupa, arhitekts Artūrs Lapiņš Darbuzņēmēji: SIA Katleri, AS Būvuzņēmums restaurators |
Nominācija PUBLISKĀS ĀRTELPAS OBJEKTS | ||
Balvu saņem | Parka labiekārtojums, Mežaparka brīvdabas estrādē, Zemgales ielā 38A, Olainē, Olaines novadā | Pasūtītājs: Olaines novada pašvaldība
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Agrosēta Projektētājs: SIA Barracuda |
Nominācija SANTEHNISKIE DARBI | ||
Balvu saņem | Inčukalna PGK kompresoru ceha (KC-2) ražošanas ēkas renovācija, APK3 loka izveide, Raganā, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā | Pasūtītājs: AS Latvijas Gāze
Galvenais būvuzņēmējs: SIA AG Consult Projektētājs: SIA Riga PRO |
Nominācija INŽENIERBŪVE | ||
1.vieta | Jāņa Čakstes bulvāra Jelgavā 1. Kārtas rekonstrukcija | Pasūtītājs: Jelgavas pilsētās dome
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Tilts Projektētājs: SIA 3C |
2.vieta | Zirņu – Ganību ielu rekonstrukcija un pieslēguma Zemnieku ielai izbūve (Dienvidu pieslēgums Liepājas ostai) | Pasūtītājs: Liepājas pilsētas pašvaldība
Galvenais būvuzņēmējs: CBF SIA Binders Projektētājs: SIA Firma L4 |
3.vieta | Kanalizācijas pārsūknēšanas stacija, Austuves ielā 5, Rīgā | Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Galvenais būvuzņēmējs: Pilnsabiedrība Abora K Projektētājs: SIA AQUA – Brambis |
3.vieta | Ūdenskvalitātes uzlabošana, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, ūdens sagatavošanas un attīrīšanas iekārtu izbūve, Baltinavas ciemā | Pasūtītājs: Baltinavas novada dome
Galvenais būvuzņēmējs: AS Siguldas Būvmeistars Projektētājs: SIA Santilts |
Nominācija REKONSTRUKCIJA | ||
1.vieta | Pirmsskolas izglītības iestādes un administratīvās ēkas rekonstrukcija un teritorijas labiekārtojums Tīnūžu sākumskolā, Tīnūžos, Ikšķiles novadā | Pasūtītājs: Ikšķiles novada pašvaldība
Galvenais būvuzņēmējs: SIA ORIONS Celtniecības kompānija Projektētājs: Inguna Stepanova |
2.vieta | Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras studiju ēkas rekonstrukcija, Dzirnavu ielā, Rīgā | Pasūtītājs: Latvijas Kultūras akadēmija
Galvenais būvuzņēmējs: SIA RE&RE Projektētājs: SIA Arhitektu birojs Krasts Darbuzņēmēji: AS Būvuzņēmums Restaurators |
3.vieta | Renovācijas centrs „Koka Rīga”, Krāsotāju ielā 12, Rīgā | Pasūtītājs: Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments
Galvenais būvuzņēmējs: SIA RBSSKALS būvvadība Projektētājs: SIA Lejnieku projektēšanas birojs |
3.vieta | Latvijas Mākslas akadēmijas saimniecības ēkas rekonstrukcija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā | Pasūtītājs: Latvija Mākslas akadēmija
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Abora Projektētājs: Arhitektūra SIA AZK un Partneri Konstrukciju projektēšanā SIA MDK konstruktori |
Nominācija RENOVĀCIJA (t.sk. energoefektivitātes paaugstināšana) | ||
1.vieta | Ambulatorās veselības aprūpes centra jaunbūve Kurzemes reģionā, Ventspilī | Pasūtītājs: Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Komunālā pārvalde”
Galvenais būvuzņēmējs: Pilnsabiedrība Piegādātāju apvienība RBSSKALS Projektētājs: SIA OZOLA & BULA, Arhitektu birojs |
2.vieta | Muzeja ēku renovācija, pagalma labiekārtojums, Kūrmājās prospektā, Liepājā | Pasūtītājs: Liepājas pilsētas pašvaldība
Galvenais būvuzņēmējs: SIA VEGA – 1 Projektētājs: SIA Agro-Projekts Liepājas nodaļa, SIA Arhitekta U. Ekšteina firma ARKA, SIA V projekts Darbuzņēmēji: SIA Pilsbūve |
3.vieta | Sabiedriskās ēkas fasāžu renovācijas būvdarbi, energoefektivitātes paaugstināšanai ar pasīvās ēkas komponentiem, Jūras ielā, Ventspilī | Pasūtītājs: Ventspils pilsētas dome
Galvenais būvuzņēmējs: SIA Pilsbūve Projektētājs: SIA Krauklis Grende, arhitekts Ervīns Krauklis Darbuzņēmēji: SIA Vega – 1 |